Květnovým heslem letos mohlo být něco jako: „Děkujeme, že respektujete čas a možnosti druhých.“ Mohlo. Nebylo. A já se ptám, k čemu si od vás tolik různých institucí žádá kontaktní všechno, když se pak takové drobnosti, jako posun plánu o tři dny, dozvídáte stejně jedině osobně, a to po čtyřech hodinách čekání na požadovaný nástup?
(Téměř o měsíc později mě to pořád pohoršuje. Skoro tak moc jako zjištění, že první ventilací vzteku jsou u mě ještě pořád slzy a ještě větší nedostatek vyjadřovacích schopností. Ta nebohá osoba na příjmu z toho byla úplně vykolejená a já se jí nezvládla ani přesvědčivě omluvit.)
And to think it [was] only May!
A to jste věděli, že Májka má v popisu produktu něco jako "vepřový krém", aby si ji snad někdo nespletl se skutečnou paštikou?

Žádné komentáře:
Okomentovat